Новини

11 жовтня учасники волонтерського загону стоматологічного факультету «Посмішка» (кафедра дитячої терапевтичної стоматології з профілактикою стоматологічних захворювань) Коваленко В. і Ковалівська В. взяли участь у відкритті порталу «Ліга волонтерів» при центрі соціальних...

Увага. Важлива інформація для співробітників академіїї, аспірантів, клінічних ординаторів та студентів. В академії з 4 жовтня 2019 року розпочинається видача термінальних карт доступу. Впровадження режима перепустки відбудеться з 21 жовтня 2019 року.

Сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів! Міцного здоров`я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Керівник волонтерського загону стоматологічного факультету «Посмішка» разом зі студенткою 4 курсу Шклярук Є. взяли участь у першому етапі навчання міської «Школи волонтерів» - «Комунікативні навички волонтерів».